Obstarávateľ · IČO 42156424 · Trnava
Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby
Od 31. 10. 2023 do 2. 11. 2026 mu vo vestníku vyšlo 139 zákaziek a ich častí. Z nich je 96 ukončených s uvedenou cenou, spolu za 273 035 750 €.
Do súčtu vstupujú oznámenia o výsledku a zadané zákazky s nízkou hodnotou.
- otvorených zákaziek
- 0
- zákaziek vo vestníku
- 139
- zadané spolu
- 273,0 mil. €
Ako sa tu súťaží
Koľko firiem sa o zákazky tohto úradu uchádza. Vysoký podiel jedného dodávateľa nemusí znamenať nič zvláštne — pri špecializovaných dodávkach býva na trhu jediný.
66 %
zadaných peňazí išlo jednému dodávateľovi — GlobalTel, a.s. + SWAN, a.s. (34 zákaziek)
2,2
ponuky v priemere na zákazku · v rovnakých odboroch je priemer 2,9
37 %
zákaziek malo jedinú ponuku (26 z 70)
Čo obstaráva
Podľa hlavného predmetu zákazky. Sumy sú len z ukončených obstarávaní.
| Odbor | Zákaziek | Zadané za |
|---|---|---|
| IT služby a softvér | 100 | 198,0 mil. € |
| Elektronika a výpočtová technika | 17 | 25,8 mil. € |
| Nábytok a vybavenie interiérov | 2 | 22 tis. € |
Od koho nakupuje (25 dodávateľov)
Zoradené podľa objemu. Kliknutím na meno firmy sa rozbalia všetky jej zákazky pre tento úrad aj to, u koho inde vyhráva.
GlobalTel, a.s. + SWAN, a.s.34 zákaziek · 179,6 mil. €
- Modernizácia modulu IAM a centrálnej komunikačnej platformy G2G · 73 519 995 € · 15. 10. 2026
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 9 650 034 € · 9. 11. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 9 650 034 € · 13. 11. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 9 650 034 € · 15. 11. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 8 595 834 € · 31. 10. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 7 288 756 € · 24. 10. 2024
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 7 288 756 € · 6. 10. 2026
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 7 288 756 € · 8. 10. 2026
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 7 288 756 € · 12. 10. 2026
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 7 044 874 € · 8. 12. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 6 915 302 € · 22. 12. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 5 187 642 € · 6. 11. 2023
- Dizajnér, filler, konštruktor správ a rozpracovaných podaní a lokátor služieb pre formuláre elektronických služieb v životných situáciách · 3 288 000 € · 3. 6. 2025
- Dizajnér, filler, konštruktor správ a rozpracovaných podaní a lokátor služieb pre formuláre elektronických služieb v životných situáciách · 3 288 000 € · 4. 8. 2026
- eDesk 3.0 · 2 750 000 € · 10. 12. 2025
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 2 707 134 € · 4. 12. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 2 088 455 € · 27. 11. 2023
- Systémový integrátor pre nové centrálne moduly ÚPVS pre nové centrálne moduly ÚPVS · 1 440 000 € · 23. 12. 2025
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 1 086 898 € · 6. 12. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 845 172 € · 23. 11. 2023
- Nákup programového vybavenia NASES · 732 945 € · 8. 9. 2026
- Nákup programového vybavenia NASES · 347 280 € · 28. 9. 2026
- Notifikácie v kontexte životných situácií – Centrálny notifikačný modul · 346 000 € · 30. 1. 2025
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 251 520 € · 20. 12. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 195 685 € · 29. 11. 2023
- VMware PKS licencie vrátane supportu na 12 mesiacov - 10 · 191 040 € · 7. 2. 2024
- Migrácia diskových polí typu IBM Cloud Object Storage pre zabezpečenie prevádzky základnej služby „Ústredný portál verejnej správy“ a reinštalácia komponentu vCenter server virtualizačnej platformy VMware vSphere pre zabezpečenie prevádzky IS PEP · 178 000 € · 21. 11. 2024
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 129 600 € · 15. 12. 2023
- Predĺženie technickej podpory na riešenie Tenable Vulnerability Scanner · 105 768 € · 13. 12. 2023
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 87 600 € · 13. 12. 2023
- Softvérová servisná podpora pre IBM SAN VOLUME CONTROLLER (SVC) a IBM Cloud Pak for lntegration Virtual Processor Core · 53 042 € · 13. 12. 2023
- Nákup CISCO infraštruktúry pre potreby NASES - 11 · 48 000 € · 21. 3. 2024
- Nákup programového vybavenia NASES · 24 750 € · 9. 7. 2026
- Rozvoj a podpora modulov ÚPVS a súvisiacich informačných systémov · 0 € · 21. 11. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 4,6 mil. €:
- Národné centrum zdravotníckych informácií · 2 zákazky · 4,6 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy GlobalTel, a.s. + SWAN, a.s. →
Slovenská pošta, a.s.1 zákazka · 46,4 mil. €
- Zabezpečenie vyhotovenia listinnej podoby elektronického úradného dokumentu a jeho doručenie vo forme listinného rovnopisu elektronického úradného dokumentu prostredníctvom poštového podniku · 46 398 502 € · 20. 3. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 21 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 150,2 mil. €:
- Ministerstvo financií Slovenskej republiky · 1 zákazka · 100,4 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 9 zákaziek · 24,0 mil. €
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky · 3 zákazky · 10,5 mil. €
- Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky · 2 zákazky · 8,9 mil. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 1 zákazka · 3,2 mil. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 1 zákazka · 3,0 mil. €
- Košický samosprávny kraj · 2 zákazky · 236 tis. €
- Matica slovenská · 1 zákazka · 15 tis. €
Alanata a. s.11 zákaziek · 23,9 mil. €
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 6 512 475 € · 17. 4. 2026
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 5 856 425 € · 11. 4. 2025
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 4 830 354 € · 30. 1. 2025
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 3 537 477 € · 28. 5. 2026
- Nákup programového vybavenia NASES · 2 627 264 € · 15. 4. 2026
- Poskytovanie štandardných služieb licenčnej podpory a údržby · 345 000 € · 8. 9. 2026
- M058/2023 - Predlženie technickej podpory pre HW Qradar II. · 60 456 € · 15. 12. 2023
- M069/2023 - Pozáručná servisná podpora pre infraštruktúru SNCA SW-Mix II · 48 902 € · 15. 12. 2023
- Predĺženie podpory na riešenie CyberArk PAM · 21 000 € · 5. 12. 2023
- Predĺženie technickej podpory pre Veeam Data Platform Advanced Enterprise Plus · 14 066 € · 5. 12. 2023
- Predĺženie technickej podpory na reverzný nástroj IDA PRO pre OS Linux · 9 867 € · 5. 12. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 95 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 127,5 mil. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 23,7 mil. €
- Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky · 8 zákaziek · 21,8 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 17,5 mil. €
- Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku · 1 zákazka · 13,9 mil. €
- Národné centrum zdravotníckych informácií · 7 zákaziek · 9,8 mil. €
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky · 1 zákazka · 6,8 mil. €
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 7 zákaziek · 6,3 mil. €
- DataCentrum · 21 zákaziek · 4,8 mil. €
Disig, a.s.8 zákaziek · 8,8 mil. €
- Konsolidácia certifikačných autorít (KDS) · 4 947 180 € · 26. 6. 2026
- Zabezpečenie prevádzky eID · 2 256 000 € · 11. 12. 2025
- Zabezpečenie služieb podpory prevádzky Informačného systému Kvalifikovaných dôveryhodných služieb · 930 240 € · 28. 11. 2024
- Zakúpenie pozáručnej servisnej podpory pre infraštruktúru SNCA HW a SW · 321 394 € · 3. 1. 2024
- Zakúpenie pozáručnej servisnej podpory pre infraštruktúru SNCA HW_Mix · 183 912 € · 7. 12. 2023
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 173 241 € · 10. 9. 2026
- M085/2023 - Pozáručná HW servisná podpora pre 4x Brocade M6505 FC16 Switch DELL v SNCA na rok 2024 · 9 716 € · 15. 12. 2023
- Pozáručná HW servisná podpora na 2x diskové pole DELL pre SNCA rok 2024 · 9 598 € · 13. 12. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 8 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 8,6 mil. €:
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 2 zákazky · 7,6 mil. €
- Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky · 2 zákazky · 408 tis. €
- Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre · 1 zákazka · 391 tis. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 1 zákazka · 124 tis. €
- Ministerstvo financií Slovenskej republiky · 1 zákazka · 12 tis. €
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 1 zákazka · 3 tis. €
brainit.sk, s. r. o.7 zákaziek · 4,3 mil. €
- Centrálna elektronická podateľňa 3.0 · 3 082 850 € · 6. 10. 2025
- M011/2024 - Zakúpenie hardvérovej a softvérovej servisnej podpory ORACLE pre 4xPCA a 2xZFS · 322 901 € · 7. 6. 2024
- M094/2023 - Zakúpenie hardvérovej servisnej podpory pre zariadenia ORACLE · 289 232 € · 27. 8. 2024
- Jednotná digitálna brána - služby národného eIDAS uzla a ÚPVS časť II. · 141 080 € · 17. 7. 2024
- Jednotná digitálna brána - služby národného eIDAS uzla a ÚPVS časť II. · 141 080 € · 13. 3. 2025
- Jednotná digitálna brána - služby národného eIDAS uzla a ÚPVS časť II. · 141 080 € · 17. 3. 2025
- Jednotná digitálna brána - služby národného eIDAS uzla a ÚPVS časť II. · 141 080 € · 19. 3. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 38 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 2,0 mil. €:
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 611 tis. €
- Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky · 7 zákaziek · 313 tis. €
- Špecializovaná nemocnica sv. Svorada Zobor, n.o. · 2 zákazky · 143 tis. €
- Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky · 1 zákazka · 120 tis. €
- Slovensko IT, a. s. · 1 zákazka · 113 tis. €
- Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici · 1 zákazka · 113 tis. €
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 1 zákazka · 106 tis. €
- Národné lesnícke centrum · 1 zákazka · 104 tis. €
CNC, a.s.9 zákaziek · 3,5 mil. €
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 1 567 200 € · 3. 10. 2024
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 1 000 780 € · 28. 7. 2026
- M066/2023 - Predĺženie technickej podpory pre Fortinet produkty · 492 118 € · 19. 1. 2024
- Nákup programového vybavenia NASES · 270 996 € · 14. 5. 2026
- Poskytovanie štandardných služieb podpory a údržby hardvérového vybavenia NASES · 70 472 € · 9. 9. 2026
- Zakúpenie servisnej podpory pre 2x IBM Storwize V7000 G3 · 53 000 € · 11. 9. 2024
- Softvérová servisná podpora pre IBM SAN VOLUME CONTROLLER (SVC) a IBM Cloud Pak for Integration Virtual Processor Core · 47 461 € · 27. 1. 2025
- Zakúpenie hardvérovej servisnej podpory pre IBM SAN VOLUME CONTROLLER (SVC) a IBM System Storage TS3310 (Tape Library) · 24 201 € · 10. 4. 2025
- Predĺženie technickej podpory pre CISCO HW · 14 333 € · 17. 1. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 5 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 741 tis. €:
- Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s. · 1 zákazka · 541 tis. €
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 2 zákazky · 135 tis. €
- Úrad vlády Slovenskej republiky · 1 zákazka · 61 tis. €
- Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky · 1 zákazka · 3 tis. €
NTT Slovakia s. r. o.2 zákazky · 1,7 mil. €
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 964 716 € · 21. 5. 2026
- M010/2024 - Zabezpečenie podpory pre F5 Velos zariadenia siete Govnet · 707 617 € · 8. 7. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 21 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 7,4 mil. €:
- Slovenská technická univerzita v Bratislave · 2 zákazky · 2,6 mil. €
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 2 zákazky · 1,7 mil. €
- Ministerstvo cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky · 1 zákazka · 798 tis. €
- Železnice Slovenskej republiky · 1 zákazka · 548 tis. €
- Slovenská konsolidačná, a.s. · 5 zákaziek · 522 tis. €
- Národné centrum zdravotníckych informácií · 3 zákazky · 341 tis. €
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. · 2 zákazky · 320 tis. €
- Pôdohospodárska platobná agentúra · 2 zákazky · 226 tis. €
Orange Slovensko, a.s.1 zákazka · 1,0 mil. €
- Hromadné zasielanie SMS správ · 1 047 331 € · 4. 4. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 59 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 46,5 mil. €:
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 4 zákazky · 14,7 mil. €
- Sociálna poisťovňa · 2 zákazky · 13,5 mil. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 3 zákazky · 5,7 mil. €
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 1 zákazka · 3,1 mil. €
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky · 2 zákazky · 2,7 mil. €
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 1 zákazka · 2,2 mil. €
- Mesto Košice · 2 zákazky · 1,8 mil. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 724 tis. €
SophistIT, s.r.o.1 zákazka · 955 tis. €
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 954 998 € · 29. 1. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 14 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 2,9 mil. €:
- DataCentrum · 6 zákaziek · 1,1 mil. €
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 3 zákazky · 990 tis. €
- Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky · 2 zákazky · 246 tis. €
- Prešovská univerzita v Prešove · 1 zákazka · 209 tis. €
- Mesto Nové Mesto nad Váhom · 1 zákazka · 198 tis. €
- Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku · 1 zákazka · 135 tis. €
KOLAS s. r. o.2 zákazky · 901 tis. €
- M022-2024 Podpora pre FW zariadenia siete Govnet · 881 568 € · 18. 7. 2024
- Predĺženie technickej podpory pre Checkpoint Maestro · 19 886 € · 13. 12. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 16 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,4 mil. €:
- Úrad vlády Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 706 tis. €
- Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky · 9 zákaziek · 496 tis. €
- Národná transfúzna služba SR · 1 zákazka · 100 tis. €
- Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb · 1 zákazka · 75 tis. €
SoftwareONE Slovakia s. r. o.3 zákazky · 497 tis. €
- Nákup programového vybavenia NASES · 288 171 € · 13. 8. 2025
- Centrálne obstarávanie licencií a súvisiacich služieb · 191 342 € · 20. 12. 2023
- Nákup programového vybavenia NASES · 17 833 € · 26. 6. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 41 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 29,9 mil. €:
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 18 zákaziek · 15,9 mil. €
- Železnice Slovenskej republiky · 1 zákazka · 5,5 mil. €
- Sociálna poisťovňa · 1 zákazka · 4,7 mil. €
- Bratislavský samosprávny kraj · 1 zákazka · 1,2 mil. €
- Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 1,1 mil. €
- MH Teplárenský holding, a.s. · 1 zákazka · 875 tis. €
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky · 1 zákazka · 286 tis. €
- Mesto Košice · 2 zákazky · 124 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy SoftwareONE Slovakia s. r. o. →
Aricoma Systems s.r.o.2 zákazky · 344 tis. €
- Nákup sieťových a IKT komponentov · 339 964 € · 12. 10. 2026
- Nákup BROCADE infraštruktúry pre potreby NASES - 9 · 4 056 € · 21. 2. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 188 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 207,3 mil. €:
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 94,2 mil. €
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 17 zákaziek · 37,6 mil. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 17,1 mil. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 3 zákazky · 16,2 mil. €
- Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky · 10 zákaziek · 13,9 mil. €
- Sociálna poisťovňa · 2 zákazky · 8,5 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 5 zákaziek · 1,8 mil. €
- Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave · 17 zákaziek · 1,7 mil. €
DITEC, a.s.2 zákazky · 218 tis. €
- Nákup programového vybavenia NASES · 217 940 € · 9. 9. 2026
- Poskytovanie služieb migrácie modulu CEP a služieb prevádzky úrovne L3 · 0 € · 13. 11. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 13 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 391,9 mil. €:
- Slovenská inšpekcia životného prostredia · 2 zákazky · 321,8 mil. €
- Ministerstvo financií Slovenskej republiky · 1 zákazka · 40,0 mil. €
- Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 21,3 mil. €
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky · 4 zákazky · 8,8 mil. €
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 1 zákazka · 49 tis. €
Amplio s.r.o.1 zákazka · 209 tis. €
- M044 - 2024 Podpora pre 2ks licencie ( SAS Visual Text Analytics) · 209 000 € · 17. 12. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 3 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 10,9 mil. €:
- Štatistický úrad Slovenskej republiky · 1 zákazka · 7,6 mil. €
- Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky · 1 zákazka · 3,0 mil. €
- Pôdohospodárska platobná agentúra · 1 zákazka · 260 tis. €
Soimco a. s.2 zákazky · 182 tis. €
- Nákup programového vybavenia NASES · 92 969 € · 13. 10. 2026
- Poskytovanie štandardných služieb licenčnej podpory a údržby · 89 395 € · 18. 9. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 4 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 9,4 mil. €:
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 2 zákazky · 8,9 mil. €
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 1 zákazka · 468 tis. €
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 1 zákazka · 85 tis. €
LYNX s.r.o.1 zákazka · 132 tis. €
- M068/2023 - Predĺženie technickej podpory pre HW produkty HPE · 131 860 € · 15. 2. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 17 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 7,4 mil. €:
- Národné centrum zdravotníckych informácií · 12 zákaziek · 5,0 mil. €
- Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach · 2 zákazky · 1,8 mil. €
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 1 zákazka · 379 tis. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 1 zákazka · 219 tis. €
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky · 1 zákazka · 7 tis. €
ANASOFT APR, spol. s r.o.1 zákazka · 119 tis. €
- Služby prevádzkovej podpory a rozvoja aplikácie národný uzol eIDAS – požiadavky na prevádzku a rozvoj · 118 800 € · 27. 1. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 9 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 9,3 mil. €:
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 6,8 mil. €
- Západoslovenská distribučná, a.s. · 1 zákazka · 2,0 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 1 zákazka · 245 tis. €
- Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia · 1 zákazka · 202 tis. €
- Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky · 1 zákazka · 12 tis. €
DATALAN, a.s.1 zákazka · 97 tis. €
- M087/2023 - Zabezpečenie Juniper care NextDay supportu pre FW zariadenia siete UPVS · 97 114 € · 17. 1. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 89 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 241,8 mil. €:
- Národné centrum zdravotníckych informácií · 7 zákaziek · 105,7 mil. €
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 8 zákaziek · 48,5 mil. €
- Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik, (v skratke „LPS SR, š. p.") · 3 zákazky · 19,5 mil. €
- Sociálna poisťovňa · 8 zákaziek · 19,1 mil. €
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 7 zákaziek · 13,6 mil. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 7 zákaziek · 12,3 mil. €
- Generálna prokuratúra SR · 6 zákaziek · 8,2 mil. €
- Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne · 4 zákazky · 4,0 mil. €
BOOTIQ SK s.r.o.1 zákazka · 81 tis. €
- Poskytovanie štandardných služieb licenčnej podpory a údržby · 80 546 € · 18. 9. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 498 tis. €:
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 2 zákazky · 498 tis. €
CQ Service spol. s r.o.1 zákazka · 50 tis. €
- Nákup DELL infraštruktúry pre potreby NASES-10 · 49 596 € · 21. 3. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 4 tis. €:
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 2 zákazky · 4 tis. €
Nakoniec za koľko
Pri 16 zákazkách, kde úrad uviedol predpokladanú hodnotu aj výslednú cenu, sa zadávalo typicky za 21 % predpokladu. Celoslovenská stredná hodnota je 89 %.
Pod predpokladom skončilo 16 zákaziek, nad ním 0. Zvyšok sa zadal presne za toľko, koľko úrad čakal.
Je to stredná hodnota pomeru, nie priemer — pár krajných prípadov ju neposunie. Nízke číslo samo osebe neznamená dobré hospodárenie ani vysoké zlé: pri rámcovej dohode je predpoklad za celé obdobie, kým zadaná cena za prvú objednávku.
Ako to šlo po rokoch
| Rok | Zákaziek | Zo známych cien |
|---|---|---|
| 2023 | 37 | 64,8 mil. € |
| 2024 | 37 | 13,9 mil. € |
| 2025 | 36 | 73,2 mil. € |
| 2026 | 29 | 121,1 mil. € |
Rok je podľa dňa zverejnenia oznámenia. Sumy sú len zo zákaziek, pri ktorých vestník uvádza víťaznú cenu — je to teda spodná hranica, nie celý objem.
Najväčšie zadané zákazky
Kde si to overiť
Čísla na tejto stránke sú súčtom oznámení z vestníka. Každá zákazka má vo svojom detaile odkaz na pôvodné oznámenie a na zmluvu v registri.
- Profil obstarávateľa na ÚVO ↗Súťažné podklady a dokumenty úradu. Je to vyhľadávanie — IČO 42156424 treba zadať ručne, stránka ho z odkazu nepreberie.
- Vestník verejného obstarávania ↗Zdroj všetkých údajov na tejto stránke.
Kraj berieme z miesta plnenia, ktoré úrad uviedol v oznámení. Záväzné je znenie uverejnené vo vestníku.