Obstarávateľ · IČO 36038351 · Banská Bystrica
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Od 17. 10. 2023 do 3. 11. 2026 mu vo vestníku vyšlo 3 422 zákaziek a ich častí. Z nich je 2 615 ukončených s uvedenou cenou, spolu za 413 782 369 €.
Do súčtu vstupujú oznámenia o výsledku a zadané zákazky s nízkou hodnotou. Dodatky k zmluvám doň nerátame — každý z nich zopakuje celkovú cenu zmluvy, takže by sa tá istá zákazka narátala viackrát. Tento úrad ich má 1.
- otvorených zákaziek
- 16
- zákaziek vo vestníku
- 3 422
- zadané spolu
- 413,8 mil. €
Otvorené zákazky (16)
- Vyhlásená zákazka
Tajch Malužiná, stavebné úpravy
Žilinský kraj
Tajch Malužiná bol postavený približne pred 200 rokmi ako sypaná zemná hrádza malej vodnej nádrže a slúžil do roku 1930 na akumuláciu vody z toku Malužiná a bočného bezmenného prítoku v objeme cca 45 000 m3 pre účely pravidelného vypúšťania povrchových vôd pre plavenie dreva s…
zverejnené 29. 10. 2026CPV 45246410 — Údržba protipovodňových ochranných zariadení Overiť ↗
predpokladaná hodnota
2 100 176 €
ostáva 12 dnído 17. 11. 2026 08:00
- Vyhlásená zákazka
Rekonštrukcia tajch Hrončok
Banskobystrický kraj
Predmetom zákazky je vykonať dielo „Rekonštrukcia tajch Hrončok“ (ďalej len „Dielo“) podľa projektovej dokumentácie, oceneného výkazu výmer, podmienok Zmluvy, vodoprávneho a stavebného povolenia a ostatných záväzných rozhodnutí a stanovísk dotknutých orgánov. Dielo zahŕňa…
zverejnené 29. 10. 2026CPV 45247200 — Výstavba priehrad a podobných pevných (nepohyblivých) stavieb Overiť ↗
predpokladaná hodnota
2 137 984 €
ostáva 12 dnído 17. 11. 2026 08:00
- Vyhlásená zákazka
Obnova Tajchu Štampoch
Banskobystrický kraj
Predmetom zákazky je vykonať dielo „Obnova tajchu Štampoch“ (ďalej len „Dielo“) podľa projektovej dokumentácie, oceneného výkazu výmer, podmienok tejto Zmluvy, príslušných povolení, záväzných stanovísk, vyjadrení dotknutých orgánov a správcov a podľa pokynov Objednávateľa, a…
zverejnené 30. 10. 2026CPV 45247200 — Výstavba priehrad a podobných pevných (nepohyblivých) stavieb Overiť ↗
predpokladaná hodnota
2 347 686 €
ostáva 13 dnído 18. 11. 2026 08:00
- Vyhlásená zákazka
VC 1 - LS Lučenec
Banskobystrický kraj
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
3 695 656 €
ostáva 21 dnído 26. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
VC 1 - LS Hronec
Banskobystrický kraj
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
6 951 920 €
ostáva 21 dnído 26. 11. 2026 09:00
- naša služba
Vyhráte zákazku? Faktúru máte hotovú za 2 minúty
FakturujOnline · fakturačný program pre živnostníkov a malé firmy
Na eFaktúry od 1. 1. 2027 netreba ďalšiu službu — odosielanie aj príjem cez Peppol sú v cene. Faktúru s QR kódom pošlete klientovi jedným klikom.
fakturujonline.sk ↗v počítači aj v mobile, bez inštalácieexport pre účtovníka do Pohody
predplatné aj s eFaktúrami
5,99 € mesačne
14 dní zadarmobez platobnej karty
- Vyhlásená zákazka
Časť 1 - VC Malužiná
Žilinský kraj
Predmetom zákazky je realizácia služieb ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
3 862 386 €
ostáva 3 týždnedo 27. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
Časť č. 1 - VC Rajecké Teplice
Žilinský kraj
Predmetom zákazky je realizácia služieb ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
5 533 660 €
ostáva 3 týždnedo 27. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
časť „1“ - VC 1 na LS: Šaštín
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
37 901 523 €
ostáva 3 týždnedo 27. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
časť „1“ - VC 1 na LS: Pukanec
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
28 576 673 €
ostáva 3 týždnedo 27. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
VC 1 LS Topoľčianky
Nitriansky kraj
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
2 670 547 €
ostáva 4 týždnedo 30. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
VC č.1 LS Zamutov
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
6 302 514 €
ostáva 4 týždnedo 30. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
VC 1 LS Nižná Slaná
Košický kraj
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
3 170 743 €
ostáva 4 týždnedo 30. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
časť „1“ - VC 1 na LS Široké
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 29. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
28 463 871 €
ostáva 4 týždnedo 30. 11. 2026 12:00
- Vyhlásená zákazka
časť „1“ - VC LS Ratková
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 29. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
29 873 097 €
ostáva 4 týždnedo 30. 11. 2026 12:00
- Vyhlásená zákazka
VC 1 LS Trenčín
Trenčiansky kraj
Predmetom zákazky je realizácia služieb v ťažbovom procese. Lesnícke služby predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste. Ide o odbornú činnosť zameranú na trvalo udržateľné hospodárenie v…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 77211000 — Služby súvisiace s ťažbou dreva Overiť ↗
predpokladaná hodnota
7 624 881 €
ostáva 4 týždnedo 1. 12. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
Zlepšenie vodného hospodárstva v lesoch OZ Považie a OZ Východ
Trenčiansky kraj
zverejnené 3. 11. 2026CPV 45247270 — Výstavba nádrží Overiť ↗
predpokladaná hodnota
6 973 484 €
ostáva 4 týždnedo 3. 12. 2026 08:00
Ako sa tu súťaží
Koľko firiem sa o zákazky tohto úradu uchádza. Vysoký podiel jedného dodávateľa nemusí znamenať nič zvláštne — pri špecializovaných dodávkach býva na trhu jediný.
27 %
zadaných peňazí išlo jednému dodávateľovi — FORESTRA, s. r. o. (115 zákaziek)
1,4
ponuky v priemere na zákazku · v rovnakých odboroch je priemer 3,3
85 %
zákaziek malo jedinú ponuku (2225 z 2611)
Zákazky s jedinou ponukou →Priame zadania bez súťaže (4) →Cena nad predpokladom →
Čo obstaráva
Podľa hlavného predmetu zákazky. Sumy sú len z ukončených obstarávaní.
| Odbor | Zákaziek | Zadané za |
|---|---|---|
| Zeleň, lesníctvo a poľnohospodárstvo | 2447 | 256,6 mil. € |
| Stavebné práce | 413 | 42,2 mil. € |
| Vozidlá a doprava | 186 | 21,2 mil. € |
| Poradenstvo a odborné služby | 73 | 1,2 mil. € |
| Odevy, obuv a textil | 73 | 10,2 mil. € |
| Palivá a energie | 61 | 53,7 mil. € |
| Stroje a priemyselné zariadenia | 37 | 3,8 mil. € |
| Stavebný materiál a konštrukcie | 36 | 990 tis. € |
| IT služby a softvér | 18 | 13,9 mil. € |
| Upratovanie a údržba budov | 10 | 919 tis. € |
| Ochrana a bezpečnosť | 10 | 38 tis. € |
| Potraviny a stravovanie | 7 | 2,8 mil. € |
Od koho nakupuje (558 dodávateľov)
Zoradené podľa objemu. Kliknutím na meno firmy sa rozbalia všetky jej zákazky pre tento úrad aj to, u koho inde vyhráva.
FORESTRA, s. r. o.115 zákaziek · 112,6 mil. €
- Časť 3: Kalamitná ťažba OZ Horehronie · 55 373 400 € · 29. 9. 2025
- Časť 2: Kalamitná ťažba OZ Tatry · 24 825 600 € · 29. 9. 2025
- Časť 1: Kalamitná ťažba OZ Sever · 8 193 250 € · 29. 9. 2025
- Časť 1: Ťažbový proces GAZDORAŇ · 6 686 641 € · 27. 10. 2025
- Asanácia (náhodná ťažba) podkôrnikovej kalamity – lesný celok 3 · 5 909 941 € · 13. 6. 2024
- Časť 2: Ťažbový proces NASTAZ · 2 964 660 € · 7. 1. 2026
- VC Jasenie 1 · 1 347 129 € · 28. 5. 2024
- Časť 1 - VC Čierny Váh · 520 946 € · 2. 11. 2023
- Časť 1 - VC Čierny Váh · 502 887 € · 24. 4. 2024
- Časť 1 - VC Čierny Váh · 326 825 € · 17. 7. 2024
- Časť 1 - VC Čierny Váh · 182 190 € · 17. 1. 2024
- VC Nové Mesto nad Váhom · 176 449 € · 25. 4. 2024
- LS Brusno - VC Slovenská Ľupča · 175 198 € · 3. 11. 2023
- VC Sklené Teplice · 153 445 € · 25. 4. 2024
- Časť 1 - VC Pruské · 146 472 € · 24. 4. 2024
- VC Šášov · 139 589 € · 25. 4. 2024
- Časť 2 - VC Zubák · 138 754 € · 24. 4. 2024
- VC Kozelník · 130 266 € · 25. 4. 2024
- VC Biely Potok · 129 243 € · 25. 4. 2024
- Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Karpaty na roky 2022-2026 DNS · 127 747 € · 11. 1. 2024
- Časť 2 - VC Strečno · 124 455 € · 24. 4. 2024
- VC Nová Lehota · 124 104 € · 25. 4. 2024
- Časť 3 - VC Lúky · 123 892 € · 24. 4. 2024
- VC Nové Mesto nad Váhom · 117 475 € · 26. 7. 2024
- VC Horná Ves · 116 476 € · 25. 4. 2024
- VC Slatina · 110 955 € · 25. 4. 2024
- VC Biely Potok · 105 439 € · 24. 7. 2024
- VC Šášov · 103 974 € · 2. 11. 2023
- VC Kamenec · 102 887 € · 25. 4. 2024
- VC Sklené Teplice · 98 202 € · 24. 7. 2024
- VC Nové Mesto nad Váhom · 98 164 € · 6. 11. 2023
- VC Dolná Ves · 96 610 € · 2. 11. 2023
- VC Sklené Teplice · 95 461 € · 2. 11. 2023
- VC Šášov · 90 849 € · 24. 7. 2024
- Časť 1 - VC Pruské · 86 709 € · 11. 7. 2024
- VC Slatina · 84 615 € · 6. 11. 2023
- VC Lehota · 79 096 € · 25. 4. 2024
- VC na LS Bardejov- Becherov · 78 973 € · 17. 7. 2024
- Časť 4 - VC Mariková · 78 448 € · 24. 4. 2024
- VC Cajla · 78 039 € · 25. 4. 2024
- VC Kozelník · 76 499 € · 2. 11. 2023
- LS Brusno - VC Sopotnica · 73 451 € · 3. 11. 2023
- VC Kamenec · 73 119 € · 24. 7. 2024
- Časť 2 - VC Strečno · 70 326 € · 10. 7. 2024
- VC Kamenec · 67 866 € · 2. 11. 2023
- VC Nová Lehota · 66 551 € · 24. 7. 2024
- VC Slatina · 64 284 € · 26. 7. 2024
- časť 17 VC na LS Bardejov- Svidník · 61 898 € · 15. 4. 2024
- VC Bukoviny · 54 510 € · 2. 11. 2023
- VC Sklené Teplice · 52 456 € · 23. 1. 2024
- VC Nové Mesto nad Váhom · 51 469 € · 30. 1. 2024
- Časť 2 - VC Strečno · 51 098 € · 19. 1. 2024
- VC Horná Ves · 51 050 € · 2. 11. 2023
- VC na LS Bardejov- Becherov · 50 915 € · 25. 1. 2024
- VC Dolné Vrchy · 49 808 € · 25. 4. 2024
- VC Biely Potok · 48 678 € · 23. 1. 2024
- VC Rybník · 48 182 € · 25. 4. 2024
- Časť 3 - VC Lúky · 47 716 € · 11. 7. 2024
- VC Dolná Ves · 47 090 € · 25. 4. 2024
- časť 17 VC na LS Bardejov- Svidník · 46 678 € · 25. 1. 2024
- VC Jasenie 1 · 45 165 € · 2. 8. 2024
- VC na LS Bardejov- Becherov · 44 395 € · 15. 4. 2024
- VC Horná Ves · 42 859 € · 24. 7. 2024
- časť 17 VC na LS Bardejov- Svidník · 42 042 € · 17. 7. 2024
- VC Dolné Vrchy · 42 012 € · 6. 11. 2023
- VC Nová Lehota · 40 631 € · 2. 11. 2023
- VC na LS Hanušovce Kuková · 39 542 € · 15. 4. 2024
- VC Kozelník · 37 400 € · 23. 1. 2024
- VC Kšinná · 36 315 € · 6. 11. 2023
- VC Nová Lehota · 36 300 € · 23. 1. 2024
- Časť 3 - VC Lúky · 35 327 € · 22. 1. 2024
- VC Dolné Vrchy · 34 508 € · 26. 7. 2024
- VC Cajla · 33 775 € · 5. 8. 2024
- VC Kšinná · 33 035 € · 25. 4. 2024
- VC Rybník · 32 701 € · 5. 8. 2024
- LS Brusno - VC Slovenská Ľupča · 32 258 € · 25. 1. 2024
- Časť 3 - VC Kláštor · 31 448 € · 10. 7. 2024
- Časť 3 - VC Kláštor · 30 218 € · 24. 4. 2024
- VC Stará Turá · 30 021 € · 25. 4. 2024
- Časť 2 - VC Zubák · 29 805 € · 11. 7. 2024
- VC Kamenec · 29 776 € · 23. 1. 2024
- VC Dolná Ves · 28 845 € · 23. 1. 2024
- VC Lehota · 28 362 € · 26. 7. 2024
- VC na LS Hanušovce Kuková · 28 326 € · 17. 7. 2024
- Časť 4 - VC Mariková · 27 141 € · 11. 7. 2024
- Časť 1 - VC Beluša · 25 140 € · 25. 4. 2024
- VC Horná Ves · 25 033 € · 23. 1. 2024
- VC Kšinná · 24 778 € · 26. 7. 2024
- VC Stará Turá · 24 106 € · 6. 11. 2023
- VC Cajla · 23 905 € · 6. 2. 2024
- VC Chalmová · 23 635 € · 25. 4. 2024
- Časť 2 - VC Zubák · 23 257 € · 22. 1. 2024
- VC Lehota · 22 237 € · 30. 1. 2024
- VC Rybník · 17 702 € · 2. 11. 2023
- VC na LS Hanušovce Kuková · 17 396 € · 25. 1. 2024
- LS Brusno - VC Sopotnica · 16 904 € · 25. 1. 2024
- VC Slatina · 15 422 € · 30. 1. 2024
- Časť 1 - VC Beluša · 14 565 € · 12. 7. 2024
- VC Stará Turá · 14 454 € · 26. 7. 2024
- Časť 1 - VC Pruské · 14 306 € · 22. 1. 2024
- VC Cajla · 13 410 € · 2. 11. 2023
- VC Chalmová · 12 979 € · 26. 7. 2024
- VC Kšinná · 12 195 € · 30. 1. 2024
- VC Šášov · 11 622 € · 23. 1. 2024
- VC Dolná Ves · 10 991 € · 24. 7. 2024
- VC Stará Turá · 10 697 € · 30. 1. 2024
- Časť 1 - VC Beluša · 9 533 € · 30. 1. 2024
- VC Rybník · 8 335 € · 6. 2. 2024
- VC Dolné Vrchy · 8 054 € · 30. 1. 2024
- Časť 1 - VC Turčianske Teplice · 7 272 € · 24. 4. 2024
- Časť 4 - VC Mariková · 6 732 € · 22. 1. 2024
- VC Lehota · 6 546 € · 6. 11. 2023
- VC Kozelník · 5 668 € · 24. 7. 2024
- VC Chalmová · 3 481 € · 6. 11. 2023
- Časť 1 - VC Turčianske Teplice · 394 € · 10. 7. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
SLOVNAFT, a.s.21 zákaziek · 38,8 mil. €
- Časť č. 1 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet · 26 076 300 € · 13. 11. 2025
- Časť č. 1 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet · 7 090 575 € · 11. 10. 2024
- Časť č. 1 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet · 2 028 693 € · 7. 11. 2023
- Časť č. 1 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet · 1 316 380 € · 9. 5. 2024
- Oleje a mazivá pre LESY SR, š.p. · 955 044 € · 19. 10. 2026
- Časť č. 6 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - ES Orava, ES Oščadnica · 445 315 € · 13. 11. 2025
- Časť č. 10 Veľkoobchodné dodávky AdBlue – prísada do motorov. · 239 800 € · 13. 11. 2025
- Časť č. 6 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - ES Orava, ES Oščadnica · 223 003 € · 11. 10. 2024
- Časť č. 2 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - LS, ES Rohožník · 127 670 € · 13. 11. 2025
- Časť č. 4 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - LS Šaštín · 69 615 € · 13. 11. 2025
- Časť č. 8 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - ES Mníšek nad Hnilcom · 69 615 € · 13. 11. 2025
- Nákup mazacích olejov a mazív pre organizačné zložky LESY Slovenskej republiky, š.p. · 46 453 € · 8. 11. 2023
- Časť č. 5 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - LS Čadca · 40 511 € · 13. 11. 2025
- Časť č. 3 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - LS Majdán · 25 534 € · 13. 11. 2025
- Časť č. 4 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - LS Šaštín · 18 945 € · 11. 10. 2024
- Ekologický olej, hydraulický ekologický olej · 17 234 € · 2. 8. 2024
- Ekologický olej, hydraulický ekologický olej · 13 140 € · 5. 2. 2024
- Časť č. 5 Nákup pohonných látok do motorových vozidiel a súvisiacich produktov a služieb prostredníctvom palivových kariet - LS Čadca · 11 343 € · 11. 10. 2024
- Ekologický olej, hydraulický ekologický olej · 8 630 € · 3. 11. 2023
- Ekologický olej, hydraulický ekologický olej · 7 498 € · 7. 5. 2024
- Nákup mazacích olejov a mazív pre organizačné zložky LESY Slovenskej republiky, š.p. · 3 203 € · 9. 5. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 136 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 566,4 mil. €:
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 9 zákaziek · 426,1 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 5 zákaziek · 31,3 mil. €
- Železnice Slovenskej republiky · 11 zákaziek · 21,1 mil. €
- Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť · 2 zákazky · 19,3 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 11 zákaziek · 16,0 mil. €
- Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. · 6 zákaziek · 10,7 mil. €
- Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. · 15 zákaziek · 9,3 mil. €
- SPP - distribúcia, a.s. · 1 zákazka · 5,9 mil. €
Letecká lesní, a.s.1 zákazka · 9,9 mil. €
- Časť 4: Kalamitná ťažba OZ Poľana · 9 922 875 € · 29. 9. 2025
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
AITEN, a.s.1 zákazka · 9,6 mil. €
- Migrácia systému do SAP Cloud ERP Private a následná podpora prostredia · 9 594 442 € · 30. 4. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 7 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 12,2 mil. €:
- Ministerstvo financií Slovenskej republiky · 1 zákazka · 6,3 mil. €
- Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.; skrátený názov: JAVYS, a. s. · 2 zákazky · 4,1 mil. €
- Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky · 1 zákazka · 1,6 mil. €
- Inštitút znalostného pôdohospodárstva a inovácií · 1 zákazka · 139 tis. €
- Centrum účelových zariadení · 1 zákazka · 75 tis. €
- Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky · 1 zákazka · 68 tis. €
EUROVIA SK, a.s.8 zákaziek · 9,4 mil. €
- Projekt sprístupnenia lesných porastov na OZ Poľana · 1 878 752 € · 8. 1. 2025
- Lesná cesta Čertež, rekonštrukcia · 1 488 382 € · 7. 2. 2025
- Projekt sprístupnenia lesných porastov na OZ Poľana · 1 398 059 € · 17. 1. 2024
- Lesná cesta Koľajka Strihovec, rekonštrukcia · 1 220 401 € · 15. 1. 2025
- Lesná cesta Somorovo - Kmeťová, rekonštrukcia · 1 142 915 € · 7. 2. 2025
- Lesná cesta Suchý Benkov - Pláň, rekonštrukcia · 1 031 404 € · 15. 1. 2025
- Lesná cesta Predná Hora, rekonštrukcia · 993 949 € · 13. 3. 2025
- Lesná cesta Sordok - Desiatniková, rekonštrukcia · 281 501 € · 20. 1. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 170 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,5 mld. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 12 zákaziek · 861,9 mil. €
- Mesto Košice · 8 zákaziek · 251,8 mil. €
- Slovenská správa ciest · 9 zákaziek · 178,8 mil. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 2 zákazky · 19,2 mil. €
- Trenčiansky samosprávny kraj · 3 zákazky · 16,3 mil. €
- Mesto Trstená · 2 zákazky · 13,0 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 7 zákaziek · 11,5 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 9 zákaziek · 10,5 mil. €
T a M trans spedition, s.r.o.4 zákazky · 9,1 mil. €
- Časť č. 9 Veľkoobchodné dodávky do veľkokapacitných nádrží verejného obstarávateľa · 6 743 790 € · 13. 11. 2025
- Časť č. 9 Veľkoobchodné dodávky do veľkokapacitných nádrží verejného obstarávateľa · 1 793 705 € · 11. 10. 2024
- Časť č. 2 Veľkoobchodné dodávky do veľkokapacitných nádrží verejného obstarávateľa · 316 417 € · 9. 5. 2024
- Časť č. 2 Veľkoobchodné dodávky do veľkokapacitných nádrží verejného obstarávateľa · 290 542 € · 7. 11. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 44 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 33,5 mil. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 5 zákaziek · 13,7 mil. €
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 2 zákazky · 8,4 mil. €
- Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s. · 4 zákazky · 7,5 mil. €
- Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. · 1 zákazka · 2,1 mil. €
- Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. · 8 zákaziek · 549 tis. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 1 zákazka · 411 tis. €
- Centrum výcviku Lešť · 2 zákazky · 344 tis. €
- Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. · 3 zákazky · 192 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy T a M trans spedition, s.r.o. →
COLAS Slovakia, a.s.8 zákaziek · 6,0 mil. €
- Lesná cesta Dobroč I. a Dobroč II. · 1 189 999 € · 14. 4. 2025
- Lesná cesta Majdán - Parina, rekonštrukcia · 1 122 787 € · 7. 2. 2025
- Lesná cesta Hrušovská, rekonštrukcia · 1 034 289 € · 22. 1. 2025
- Lesná cesta Výpad, rekonštrukcia · 899 628 € · 15. 1. 2025
- Lesná cesta Roztoky - Krivá hora, rekonštrukcia · 552 378 € · 15. 1. 2025
- Lesná cesta Palková-prestavba · 491 936 € · 15. 1. 2025
- Lesná cesta Smolenice - Vlčiareň - Cerníkova rampa, rekonštrukcia · 441 417 € · 7. 2. 2025
- Prestavba zvážnice Banský potok · 304 599 € · 15. 1. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 208 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 215,7 mil. €:
- Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o. · 1 zákazka · 39,6 mil. €
- Slovenská správa ciest · 10 zákaziek · 32,4 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 12 zákaziek · 23,5 mil. €
- Mesto Košice · 13 zákaziek · 19,6 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 6 zákaziek · 15,0 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 2 zákazky · 8,2 mil. €
- Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja · 18 zákaziek · 7,9 mil. €
- Mesto Malacky · 2 zákazky · 4,7 mil. €
RIAVA CORPORATION, s. r. o.8 zákaziek · 5,5 mil. €
- Časť č. 4.2 „Doprava dreva OZ Vihorlat sortimenty nad 6 m do 14 m“ · 1 699 760 € · 14. 2. 2024
- Časť č. 2.2 „Doprava dreva OZ Východ sortimenty nad 6 m do 14 m“ · 1 638 200 € · 14. 2. 2024
- Časť č. 1.2 „Doprava dreva OZ Gemer sortimenty nad 6 m do 14 m“: · 937 090 € · 14. 2. 2024
- Časť č. 3.2 „Doprava dreva OZ Šariš sortimenty nad 6 m do 14 m“ · 731 200 € · 14. 2. 2024
- DNS - Lesnícke služby v ťažbovom procese na OZ Východ, OZ Šariš, OZ Vihorlat, OZ Ulič · 336 995 € · 7. 4. 2026
- ČASŤ č. 2 Doprava dreva východ OZ Revúca · 82 306 € · 14. 11. 2023
- Časť č. 1.2 „Doprava dreva OZ Gemer sortimenty nad 6 m do 14 m“: · 69 632 € · 7. 8. 2024
- Časť č. 2.2 „Doprava dreva OZ Východ sortimenty nad 6 m do 14 m“ · 2 627 € · 7. 8. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 7 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 968 tis. €:
- Správa Národného parku Nízke Tatry so sídlom v Banskej Bystrici · 2 zákazky · 458 tis. €
- Správa Národného parku Muránska planina so sídlom v Revúcej · 4 zákazky · 334 tis. €
- Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici · 1 zákazka · 177 tis. €
STRABAG s.r.o.7 zákaziek · 4,4 mil. €
- Lesná cesta KOPANÁ s odbočkou, rekonštrukcia · 1 623 344 € · 7. 2. 2025
- Lesná cesta Lučanské - Hamerské · 1 429 061 € · 7. 2. 2025
- Lesná cesta Klin, rekonštrukcia · 995 243 € · 12. 3. 2025
- Oprava Lesných ciest na OZ Karpaty:LC Rybníček – Štyri búdy ,LC Kameň,LC Malý Javorník ,LC Salaš · 167 926 € · 15. 1. 2025
- OZ Považie – oprava vybraných lesných ciest – časť.1. (Lesná cesta Kľačno-Studená, Lesná cesta Zvadlivec, Lesná cesta Duchonka – Volárova) · 84 885 € · 3. 12. 2024
- 1. Časť: Lesná cesta Javorová – Mazurka – sanácia zosuvu · 69 830 € · 4. 11. 2024
- Úprava spevnených plôch – LS Rajecké Teplice · 39 741 € · 1. 9. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 264 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 3,9 mld. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 14 zákaziek · 3,0 mld. €
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 3 zákazky · 170,2 mil. €
- Valaliky Industrial Park, s. r. o. · 1 zákazka · 142,2 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 4 zákazky · 131,9 mil. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 4 zákazky · 98,2 mil. €
- Slovenská správa ciest · 7 zákaziek · 80,3 mil. €
- Mesto Trenčín · 29 zákaziek · 66,8 mil. €
- Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. · 4 zákazky · 35,6 mil. €
YMS, a.s.1 zákazka · 4,2 mil. €
- Poskytovanie služieb podpory a rozvoja podnikového integrovaného informačného systému v oblasti geografických a pozemkových informačných systémov · 4 190 000 € · 13. 1. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 12 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 9,3 mil. €:
- Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave · 3 zákazky · 4,5 mil. €
- Slovenský pozemkový fond · 1 zákazka · 2,1 mil. €
- Košický samosprávny kraj · 1 zákazka · 1,0 mil. €
- Štátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky · 2 zákazky · 680 tis. €
- Slovenská národná akreditačná služba · 3 zákazky · 492 tis. €
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 1 zákazka · 390 tis. €
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky · 1 zákazka · 139 tis. €
REMPO, s.r.o.18 zákaziek · 3,9 mil. €
- Ochranné pracovné odevy (oblečenie) · 1 551 297 € · 2. 12. 2024
- Ochranná pracovná obuv · 1 520 525 € · 2. 12. 2024
- Ochranné pracovné rukavice a ochranné pracovné pomôcky · 457 503 € · 2. 12. 2024
- Ochranná pracovná obuv · 89 954 € · 7. 5. 2024
- Ochranná pracovná obuv · 84 030 € · 6. 11. 2023
- Ochranné pracovné odevy (oblečenie) · 81 257 € · 7. 5. 2024
- Ochranné pracovné odevy (oblečenie) · 26 078 € · 6. 11. 2023
- Ochranné pracovné odevy (oblečenie) · 24 461 € · 2. 8. 2024
- Ochranné pracovné rukavice · 17 888 € · 7. 5. 2024
- Ochranné pracovné rukavice · 15 030 € · 6. 11. 2023
- Ochranné pracovné pomôcky · 12 888 € · 7. 5. 2024
- Ochranné pracovné pomôcky · 10 798 € · 6. 11. 2023
- Ochranné pracovné rukavice · 8 167 € · 2. 8. 2024
- Ochranné pracovné odevy (oblečenie) · 5 508 € · 7. 2. 2024
- Ochranné pracovné pomôcky · 2 001 € · 2. 8. 2024
- Ochranné pracovné rukavice · 1 303 € · 7. 2. 2024
- Ochranné pracovné pomôcky · 1 190 € · 7. 2. 2024
- Ochranná pracovná obuv · 296 € · 2. 8. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 56 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 16,0 mil. €:
- Slovenská pošta, a.s. · 19 zákaziek · 5,3 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 4 zákazky · 3,7 mil. €
- Železnice Slovenskej republiky · 26 zákaziek · 2,5 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 2 zákazky · 2,5 mil. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 1 zákazka · 1,7 mil. €
- Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť · 2 zákazky · 182 tis. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 1 zákazka · 150 tis. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 1 zákazka · 21 tis. €
Margita Kubjatková - MARGITA6 zákaziek · 3,6 mil. €
- Lesnícke oblečenie · 1 924 660 € · 7. 3. 2024
- Lesnícke uniformy · 879 200 € · 7. 3. 2024
- Lesnícke uniformy · 407 437 € · 2. 8. 2024
- Lesnícke oblečenie · 246 138 € · 2. 8. 2024
- Lesnícke oblečenie · 149 014 € · 7. 5. 2024
- Lesnícke uniformy · 11 878 € · 7. 5. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 41 tis. €:
- Správa Národného parku Poloniny so sídlom v Stakčíne · 1 zákazka · 41 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Margita Kubjatková - MARGITA →
VIAKORP, s.r.o.6 zákaziek · 3,6 mil. €
- Lesná cesta Veľké Zeleno - Pod Blato, rekonštrukcia · 868 875 € · 20. 1. 2025
- Rekonštrukcia lesnej cesty Šumiac - Kráľova hoľa · 842 806 € · 8. 11. 2024
- Lesná cesta Segiňov, rekonštrukcia · 801 282 € · 20. 1. 2025
- Lesná cesta Čierny Vŕšok, rekonštrukcia · 766 712 € · 20. 1. 2025
- Lesná cesta Čierna dolina - za Dlhý Grúň, rekonštrukcia · 203 718 € · 20. 1. 2025
- Prístupová cesta k MES Hronec · 104 731 € · 21. 5. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 37 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 59,9 mil. €:
- Banskobystrický samosprávny kraj · 13 zákaziek · 33,0 mil. €
- MH Invest, s.r.o. · 3 zákazky · 6,8 mil. €
- Mesto Trstená · 1 zákazka · 4,6 mil. €
- Nitriansky samosprávny kraj · 1 zákazka · 3,8 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 4 zákazky · 2,3 mil. €
- Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. · 1 zákazka · 2,2 mil. €
- Mesto Dubnica nad Váhom · 1 zákazka · 1,5 mil. €
- Slovenská správa ciest · 2 zákazky · 1,4 mil. €
Metrostav DS a.s.4 zákazky · 3,5 mil. €
- Lesná cesta Prejta · 1 787 944 € · 21. 1. 2025
- Lesná cesta Remitáž -Zlatno, rekonštrukcia · 922 593 € · 21. 1. 2025
- Lesná cesta Hradišská, rekonštrukcia · 515 564 € · 20. 1. 2025
- Lesná cesta Hukavská -oprava · 239 692 € · 23. 9. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 187 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 355,5 mil. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 15 zákaziek · 142,8 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 16 zákaziek · 56,6 mil. €
- Slovenská správa ciest · 9 zákaziek · 40,7 mil. €
- Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja · 22 zákaziek · 24,9 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 16 zákaziek · 18,6 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 8 zákaziek · 11,5 mil. €
- Prešovský samosprávny kraj · 4 zákazky · 8,7 mil. €
- Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja · 14 zákaziek · 5,0 mil. €
Skanska SK a.s.3 zákazky · 3,3 mil. €
- Lesná cesta Chabová · 1 940 953 € · 14. 4. 2025
- Lesná cesta Karafová - Skalica · 902 648 € · 13. 3. 2025
- Lesná cesta Tepličné - rekonštrukcia · 457 294 € · 30. 11. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 46 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 2,5 mld. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 13 zákaziek · 2,4 mld. €
- Železnice Slovenskej republiky · 3 zákazky · 92,5 mil. €
- Trenčiansky samosprávny kraj · 5 zákaziek · 30,1 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 1 zákazka · 7,9 mil. €
- Nitriansky samosprávny kraj · 4 zákazky · 4,1 mil. €
- Slovenská správa ciest · 2 zákazky · 3,8 mil. €
- Mesto Brezno · 1 zákazka · 2,6 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 1 zákazka · 1,3 mil. €
Stredoslovenská energetika, a. s.1 zákazka · 3,3 mil. €
- Nákup a dodávka elektrickej energie od 01.11.2023 do 31.12.2025 · 3 292 740 € · 14. 12. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 68 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 81,0 mil. €:
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky · 1 zákazka · 14,5 mil. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 2 zákazky · 13,1 mil. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 9 zákaziek · 11,8 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 3 zákazky · 9,8 mil. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 2 zákazky · 5,7 mil. €
- Energetická spoločnosť mesta Žilina, s. r. o. · 1 zákazka · 5,7 mil. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 4,3 mil. €
- Žilinská univerzita v Žiline · 1 zákazka · 3,7 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Stredoslovenská energetika, a. s. →
STABO, s.r.o.6 zákaziek · 3,0 mil. €
- časť „B“ - Nákup originálnych náhradných dielov pre motorové vozidlá značky TATRA pre organizačné jednotky v regióne Stred · 1 776 372 € · 8. 3. 2024
- Podvozky na odvoz dreva · 542 700 € · 28. 11. 2023
- časť „F“ -zabezpečenie servisu motorových vozidiel s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vyššou ako 12000 kg kategórie N3, N3G, O3, O4 značky TATRA pre Regionálne stredisko lesnej techniky Banská Bystrica spolu s pracoviskami Kriváň, Žarnovica, Beňuš, OZ Poľana - pracovisko ES Kriváň, OZ Horehronie -Čierny Balog, OZ Gemer -Hnúšťa a OZ Podunajsko -ES Hontianske Nemce autorizovanou opravovňou. · 494 501 € · 30. 10. 2025
- Časť „A“ Ekologický nákladný automobil valník s plachtou a hydraulicky zdvíhacou plošinou · 132 200 € · 29. 1. 2026
- časť „E“ - Zabezpečenie servisu motorových vozidiel kategórie N3, N3G, O3, O4 značky TATRA pre Regionálne stredisko lesnej techniky Banská Bystrica - pracovisko Ružomberok, OZ Tatry - pracovisko Liptovský Hrádok, OZ Horehronie - pracovisko Čierny Balog, OZ Semenoles - Liptovský Hrádok · 86 891 € · 23. 2. 2024
- časť „E“ - Zabezpečenie servisu motorových vozidiel kategórie N3, N3G, O3, O4 značky TATRA pre Regionálne stredisko lesnej techniky Banská Bystrica - pracovisko Ružomberok, OZ Tatry - pracovisko Liptovský Hrádok, OZ Horehronie - pracovisko Čierny Balog, OZ Semenoles - Liptovský Hrádok · 1 848 € · 15. 10. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 8,3 mil. €:
- Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. · 1 zákazka · 8,0 mil. €
- Mesto Banská Bystrica · 1 zákazka · 298 tis. €
ADO-Service, s. r. o.1 zákazka · 3,0 mil. €
- Asanácia (náhodná ťažba) podkôrnikovej kalamity – lesný celok 1 · 2 983 558 € · 13. 6. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
Orémusz spol. s r.o.7 zákaziek · 3,0 mil. €
- Asanácia (náhodná ťažba) podkôrnikovej kalamity – lesný celok 2 · 2 455 984 € · 13. 6. 2024
- VC Nitra · 100 059 € · 31. 1. 2024
- VC Nitra · 94 862 € · 23. 4. 2024
- VC Nitra · 94 684 € · 22. 7. 2024
- VC Galanta · 85 218 € · 22. 7. 2024
- VC Galanta · 76 944 € · 23. 4. 2024
- VC Galanta · 53 544 € · 31. 1. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
MSM LAND SYSTEMS s.r.o.1 zákazka · 2,8 mil. €
- Dodanie kompletných súprav na odvoz dreva 6x6 · 2 846 760 € · 19. 5. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 6 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 6,7 mil. €:
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 6,7 mil. €
Nakoniec za koľko
Pri 276 zákazkách, kde úrad uviedol predpokladanú hodnotu aj výslednú cenu, sa zadávalo typicky za 48 % predpokladu. Celoslovenská stredná hodnota je 89 %.
Pod predpokladom skončilo 244 zákaziek, nad ním 4. Zvyšok sa zadal presne za toľko, koľko úrad čakal.
Je to stredná hodnota pomeru, nie priemer — pár krajných prípadov ju neposunie. Nízke číslo samo osebe neznamená dobré hospodárenie ani vysoké zlé: pri rámcovej dohode je predpoklad za celé obdobie, kým zadaná cena za prvú objednávku.
Ako to šlo po rokoch
| Rok | Zákaziek | Zo známych cien |
|---|---|---|
| 2023 | 535 | 36,1 mil. € |
| 2024 | 2 451 | 166,1 mil. € |
| 2025 | 294 | 189,0 mil. € |
| 2026 | 142 | 22,5 mil. € |
Rok je podľa dňa zverejnenia oznámenia. Sumy sú len zo zákaziek, pri ktorých vestník uvádza víťaznú cenu — je to teda spodná hranica, nie celý objem.
Najväčšie zadané zákazky
- Časť 2: Kalamitná ťažba OZ TatryVýsledok
- Časť 1: Kalamitná ťažba OZ SeverVýsledok
- Časť 1: Ťažbový proces GAZDORAŇVýsledok
- Časť 2: Ťažbový proces NASTAZVýsledok
Kde si to overiť
Čísla na tejto stránke sú súčtom oznámení z vestníka. Každá zákazka má vo svojom detaile odkaz na pôvodné oznámenie a na zmluvu v registri.
- Profil obstarávateľa na ÚVO ↗Súťažné podklady a dokumenty úradu. Je to vyhľadávanie — IČO 36038351 treba zadať ručne, stránka ho z odkazu nepreberie.
- Vestník verejného obstarávania ↗Zdroj všetkých údajov na tejto stránke.
Kraj berieme z miesta plnenia, ktoré úrad uviedol v oznámení. Záväzné je znenie uverejnené vo vestníku.