Obstarávateľ · IČO 36836567 · Banská Bystrica
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.
Od 20. 10. 2023 do 19. 10. 2026 mu vo vestníku vyšlo 144 zákaziek a ich častí. Z nich je 101 ukončených s uvedenou cenou, spolu za 49 505 407 €.
Do súčtu vstupujú oznámenia o výsledku a zadané zákazky s nízkou hodnotou.
- otvorených zákaziek
- 2
- zákaziek vo vestníku
- 144
- zadané spolu
- 49,5 mil. €
Otvorené zákazky (2)
- Vyhlásená zákazka · upravené
Nákup pohonných látok do skladovacích nádrží (benkalorov)
Banskobystrický kraj
Predmetom zákazky je dodanie motorovej nafty triedy B, F a Artic v súlade so STN EN 590 platnej v čase jej dodania a zákonom č. 146/2023 Z. z. o ochrane ovzdušia a o zmene a doplnení niektorých zákonov, určenej vhodnej na celoročné použitie ako palivo pre pohon vznetových…
zverejnené 19. 10. 2026CPV 09134100 — Motorová nafta Overiť ↗
predpokladaná hodnota
5 879 750 €
ostáva 6 dnído 12. 11. 2026 10:00
- Vyhlásená zákazka
Dodanie nových alebo jazdených osobných motorových vozidiel kategórie M1 a NA-N1 v celkovom počte 48 ks
Banskobystrický kraj
Predmetom zákazky je dodanie nových alebo jazdených motorových vozidiel kategórie M1 a NA-N1 v celkovom počte 48 ks pre Banskobystrickú regionálnu správu ciest a.s. Podrobný rozsah predmetu zákazky je uvedený v prílohách súťažných podkladov (ďalej aj „SP“), najmä v prílohe č. 1…
zverejnené 19. 10. 2026CPV 34110000 — Osobné automobily Overiť ↗
predpokladaná hodnota
628 186 €
ostáva 10 dnído 16. 11. 2026 09:00
Ako sa tu súťaží
Koľko firiem sa o zákazky tohto úradu uchádza. Vysoký podiel jedného dodávateľa nemusí znamenať nič zvláštne — pri špecializovaných dodávkach býva na trhu jediný.
35 %
zadaných peňazí išlo jednému dodávateľovi — EUROMAR spol. s r.o. (7 zákaziek)
2,2
ponuky v priemere na zákazku · v rovnakých odboroch je priemer 3,8
43 %
zákaziek malo jedinú ponuku (43 z 99)
Zákazky s jedinou ponukou →Priame zadania bez súťaže (2) →Cena nad predpokladom →
Čo obstaráva
Podľa hlavného predmetu zákazky. Sumy sú len z ukončených obstarávaní.
| Odbor | Zákaziek | Zadané za |
|---|---|---|
| Vozidlá a doprava | 57 | 30,3 mil. € |
| Stavebný materiál a konštrukcie | 34 | 12,1 mil. € |
| Palivá a energie | 25 | 3,5 mil. € |
| Financie a poistenie | 10 | 2,6 mil. € |
| Poradenstvo a odborné služby | 6 | 349 tis. € |
| Odevy, obuv a textil | 5 | 333 tis. € |
| Stroje a priemyselné zariadenia | 4 | 99 tis. € |
| Ochrana a bezpečnosť | 1 | 136 tis. € |
Od koho nakupuje (31 dodávateľov)
Zoradené podľa objemu. Kliknutím na meno firmy sa rozbalia všetky jej zákazky pre tento úrad aj to, u koho inde vyhráva.
EUROMAR spol. s r.o.7 zákaziek · 17,5 mil. €
- Kúpa a dodanie voľne loženej posypovej soli (NaCl) – Výzva č. 13 · 5 154 000 € · 23. 2. 2026
- Kúpa a dodanie voľne loženej posypovej soli (NaCl) – Výzva č. 13 · 5 154 000 € · 6. 3. 2026
- Kategória č. 1 - Voľne ložená priemyselná soľ (NaCl) · 4 320 000 € · 6. 11. 2024
- Kategória č. 1 - Voľne ložená priemyselná soľ (NaCl) · 2 719 500 € · 30. 10. 2023
- Kategória č. 3 - Rozmrazovací prostriedok na báze chloridu horečnatého (MgCl2) · 77 544 € · 18. 3. 2024
- Kategória č. 3 - Rozmrazovací prostriedok na báze chloridu horečnatého (MgCl2) · 60 312 € · 30. 10. 2023
- Kategória č. 2 - Vákuovaná vrecovaná soľ (NaCl) · 14 220 € · 28. 11. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 11 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 11,5 mil. €:
- Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja · 1 zákazka · 6,9 mil. €
- Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. · 3 zákazky · 3,6 mil. €
- Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja · 3 zákazky · 678 tis. €
- MEPOS SNV s.r.o. · 2 zákazky · 252 tis. €
- Správa mestských komunikácií Poprad · 1 zákazka · 104 tis. €
- Komunálny podnik Bratislavy, skrátene KPB · 1 zákazka · 5 tis. €
STABO, s.r.o.1 zákazka · 8,0 mil. €
- Dodanie nových nákladných automobilov so špeciálnymi nadstavbami na údržbu ciest · 7 961 260 € · 4. 2. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 7 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 3,3 mil. €:
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 6 zákaziek · 3,0 mil. €
- Mesto Banská Bystrica · 1 zákazka · 298 tis. €
UNIASFALT s.r.o.2 zákazky · 4,0 mil. €
- Bitúmenová zmes obaľovaná za tepla · 3 977 440 € · 30. 8. 2024
- Asfaltové zmesi · 66 830 € · 12. 2. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 7 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 498 tis. €:
- Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja · 6 zákaziek · 478 tis. €
- Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja · 1 zákazka · 20 tis. €
Metrostav DS a.s. + UNIASFALT s.r.o. + COLAS Slovakia, a.s. + ZEDA B. BYSTRICA, s.r.o.2 zákazky · 3,8 mil. €
- Asfaltové zmesi · 3 450 751 € · 9. 11. 2023
- Asfaltové zmesi · 325 507 € · 2. 2. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 189 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 355,2 mil. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 15 zákaziek · 142,8 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 16 zákaziek · 56,6 mil. €
- Slovenská správa ciest · 9 zákaziek · 40,7 mil. €
- Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja · 22 zákaziek · 24,9 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 16 zákaziek · 18,6 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 8 zákaziek · 11,5 mil. €
- Prešovský samosprávny kraj · 4 zákazky · 8,7 mil. €
- Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja · 14 zákaziek · 5,0 mil. €
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group8 zákaziek · 2,6 mil. €
- Havarijné poistenie motorových vozidiel · 596 580 € · 16. 1. 2024
- Havarijné poistenie motorových vozidiel · 596 580 € · 9. 5. 2024
- Havarijné poistenie motorových vozidiel · 596 580 € · 2. 8. 2024
- Poisťovacie služby - poistenie majetku · 245 972 € · 14. 3. 2024
- Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla · 184 342 € · 16. 1. 2024
- Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla · 184 342 € · 9. 5. 2024
- Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla · 184 342 € · 2. 8. 2024
- Poisťovacie služby - poistenie majetku · 59 750 € · 6. 5. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 83 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 70,5 mil. €:
- Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť · 1 zákazka · 15,2 mil. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 4 zákazky · 13,0 mil. €
- Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky · 3 zákazky · 11,6 mil. €
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 1 zákazka · 11,1 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 2 zákazky · 3,6 mil. €
- Mesto Košice · 1 zákazka · 2,9 mil. €
- MH Teplárenský holding, a.s. · 1 zákazka · 2,8 mil. €
- Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice · 4 zákazky · 1,3 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group →
HAKOM, s.r.o.7 zákaziek · 2,5 mil. €
- Nákup cestných zvodidiel a súvisiacich tovarov. · 759 414 € · 7. 4. 2026
- Kategória č. 1 - Cestné oceľové zvodidlá systém NH4 · 644 665 € · 5. 3. 2025
- Kategória č. 1 - Cestné oceľové zvodidlá systém NH4 · 526 080 € · 29. 4. 2024
- Kategória č. 1 - Cestné oceľové zvodidlá systém NH4 · 272 547 € · 2. 2. 2024
- Kategória č. 1 - Cestné oceľové zvodidlá systém NH4 · 193 566 € · 30. 4. 2024
- Kategória č. 1 - Cestné oceľové zvodidlá systém NH4 · 118 503 € · 30. 7. 2024
- Kategória č. 1 - Cestné oceľové zvodidlá systém NH4 · 12 417 € · 13. 11. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 35 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 19,6 mil. €:
- Slovenská správa ciest · 14 zákaziek · 9,7 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 11 zákaziek · 8,0 mil. €
- Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja · 1 zákazka · 807 tis. €
- Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. · 1 zákazka · 428 tis. €
- Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja · 6 zákaziek · 316 tis. €
- Mesto Martin · 1 zákazka · 201 tis. €
- Martinská parkovacia spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 116 tis. €
Špeciálne cestné práce SLOVKOREKT, spol. s r.o.1 zákazka · 2,4 mil. €
- Bitúmenová zmes obaľovaná za tepla · 2 419 699 € · 21. 9. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 40 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 14,2 mil. €:
- Mesto Banská Bystrica · 4 zákazky · 3,6 mil. €
- Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja · 18 zákaziek · 2,1 mil. €
- Vojenské lesy a majetky SR, štátny podnik · 2 zákazky · 1,9 mil. €
- Mesto Liptovský Mikuláš · 5 zákaziek · 1,5 mil. €
- Slovenská správa ciest · 1 zákazka · 1,4 mil. €
- Obec Ždiar · 1 zákazka · 927 tis. €
- Obec Medzibrodie nad Oravou · 1 zákazka · 768 tis. €
- Žilinský samosprávny kraj · 1 zákazka · 762 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Špeciálne cestné práce SLOVKOREKT, spol. s r.o. →
Stredoslovenská energetika, a. s.4 zákazky · 1,6 mil. €
- Dodávka elektrickej energie · 955 307 € · 7. 11. 2023
- Dodávka elektrickej energie · 464 930 € · 16. 1. 2024
- Dodávka elektrickej energie · 91 655 € · 12. 2. 2024
- Dodanie elektrickej energie · 50 531 € · 30. 4. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 65 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 82,7 mil. €:
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky · 1 zákazka · 14,5 mil. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 2 zákazky · 13,1 mil. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 9 zákaziek · 11,8 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 3 zákazky · 9,8 mil. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 2 zákazky · 5,7 mil. €
- Energetická spoločnosť mesta Žilina, s. r. o. · 1 zákazka · 5,7 mil. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 4,3 mil. €
- Žilinská univerzita v Žiline · 1 zákazka · 3,7 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Stredoslovenská energetika, a. s. →
SLOVNAFT, a.s.6 zákaziek · 1,1 mil. €
- Časť predmetu zákazky č. 2 Ostatné strediská · 810 896 € · 6. 11. 2023
- Časť predmetu zákazky č. 2 Ostatné strediská · 65 134 € · 30. 4. 2024
- Časť predmetu zákazky č. 2 Ostatné strediská · 65 134 € · 2. 8. 2024
- Časť predmetu zákazky č. 2 Ostatné strediská · 47 784 € · 12. 2. 2024
- Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet ostatné strediská. · 43 310 € · 16. 11. 2023
- Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet ostatné strediská. · 41 400 € · 12. 2. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 151 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 604,2 mil. €:
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 9 zákaziek · 426,1 mil. €
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 21 zákaziek · 38,8 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 5 zákaziek · 31,3 mil. €
- Železnice Slovenskej republiky · 11 zákaziek · 21,1 mil. €
- Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť · 2 zákazky · 19,3 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 11 zákaziek · 16,0 mil. €
- Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. · 6 zákaziek · 10,7 mil. €
- Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. · 15 zákaziek · 9,3 mil. €
Doprastav, a.s.5 zákaziek · 1,1 mil. €
- Zvislé dopravné značenie · 859 080 € · 5. 3. 2025
- Zvislé dopravné značenie · 81 560 € · 6. 8. 2024
- Zvislé dopravné značenie · 73 532 € · 12. 2. 2024
- "Zvislé dopravné značenie" · 32 098 € · 7. 11. 2023
- Zvislé dopravné značenie · 24 089 € · 29. 4. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 69 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,7 mld. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 2 zákazky · 729,9 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 8 zákaziek · 715,9 mil. €
- Mesto Košice · 5 zákaziek · 84,0 mil. €
- Slovenská správa ciest · 10 zákaziek · 60,4 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 6 zákaziek · 49,1 mil. €
- Valaliky Industrial Park, s. r. o. · 3 zákazky · 24,2 mil. €
- Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja · 3 zákazky · 14,1 mil. €
- Obec Slanec · 1 zákazka · 9,9 mil. €
KSR - Kameňolomy SR, s.r.o.4 zákazky · 618 tis. €
- Inertný posypový materiál 4/8 mm · 215 380 € · 21. 9. 2026
- Inertný posypový materiál 4/8 mm · 185 520 € · 18. 12. 2024
- Inertný posypový materiál 4/8 mm · 132 344 € · 18. 12. 2024
- Inertný posypový materiál 4/8 mm · 84 875 € · 20. 12. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 32 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 3,4 mil. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 2,0 mil. €
- Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja · 13 zákaziek · 842 tis. €
- Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja · 1 zákazka · 391 tis. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 5 zákaziek · 61 tis. €
- Žilinský samosprávny kraj · 5 zákaziek · 40 tis. €
- Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja · 1 zákazka · 15 tis. €
- Správa ciest Košického samosprávneho kraja · 1 zákazka · 15 tis. €
T a M trans spedition, s.r.o.8 zákaziek · 549 tis. €
- Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet pre Strediská Slovenské Kľačany a Čebovce · 305 304 € · 8. 4. 2024
- Nákup pohonných látok do skladovacích nádrží - benkalorov · 145 035 € · 9. 11. 2023
- Nákup pohonných látok do skladovacích nádrží - benkalorov · 33 360 € · 12. 2. 2024
- Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet Strediská Slovenské Kľačany a Čebovce · 22 385 € · 12. 2. 2024
- Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet pre Strediská Slovenské Kľačany a Čebovce · 18 327 € · 6. 8. 2024
- Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet Strediská Slovenské Kľačany a Čebovce · 14 083 € · 16. 11. 2023
- Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet - strediská Slovenské Kľačany a Čebovce · 7 743 € · 29. 4. 2024
- Bezhotovostný nákup pohonných látok prostredníctvom palivových kariet pre Strediská Slovenské Kľačany a Čebovce · 2 433 € · 3. 5. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 40 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 42,1 mil. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 5 zákaziek · 13,7 mil. €
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 4 zákazky · 9,1 mil. €
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 2 zákazky · 8,4 mil. €
- Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s. · 4 zákazky · 7,5 mil. €
- Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. · 1 zákazka · 2,1 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 1 zákazka · 411 tis. €
- Centrum výcviku Lešť · 2 zákazky · 344 tis. €
- Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. · 3 zákazky · 192 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy T a M trans spedition, s.r.o. →
PREMIUM Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu3 zákazky · 503 tis. €
- Poistenie zodpovednosti za škodu · 244 800 € · 11. 1. 2024
- Poistenie zodpovednosti za škodu · 244 800 € · 3. 5. 2024
- Poistenie zodpovednosti za škodu · 13 080 € · 2. 8. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 24 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 5,5 mil. €:
- Banskobystrický samosprávny kraj · 1 zákazka · 1,5 mil. €
- Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. · 6 zákaziek · 1,2 mil. €
- Mesto Žilina · 1 zákazka · 768 tis. €
- Slovenská technická univerzita v Bratislave · 1 zákazka · 668 tis. €
- Fakultná nemocnica Trnava · 2 zákazky · 201 tis. €
- Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s. · 2 zákazky · 196 tis. €
- Nemocnica Alexandra Wintera n.o. · 2 zákazky · 169 tis. €
- Mesto Trenčín · 1 zákazka · 152 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy PREMIUM Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu →
HATRICK, s.r.o.5 zákaziek · 402 tis. €
- Cestné smerové stĺpiky. · 385 600 € · 15. 4. 2024
- Cestné smerové stĺpiky · 6 299 € · 7. 11. 2023
- Cestné smerové stĺpiky. · 5 025 € · 6. 8. 2024
- Cestné smerové stĺpiky · 3 478 € · 26. 4. 2024
- Cestné smerové stĺpiky · 2 076 € · 2. 2. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
PETROLTRANS, a.s.3 zákazky · 334 tis. €
- „Nákup pohonných látok do skladovacích nádrží - benkalorov“ · 166 978 € · 6. 5. 2024
- „Nákup pohonných látok do skladovacích nádrží - benkalorov“ · 166 978 € · 2. 8. 2024
- „Nákup pohonných látok do skladovacích nádrží - benkalorov“ · 0 € · 20. 10. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 9 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 142,7 mil. €:
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 3 zákazky · 142,6 mil. €
- Technické služby mesta Trebišov · 6 zákaziek · 74 tis. €
DEXIS SLOVAKIA s.r.o.5 zákaziek · 333 tis. €
- Osobné ochranné pracovné prostriedky. · 239 477 € · 14. 2. 2024
- Osobné ochranné pracovné prostriedky. · 59 967 € · 16. 2. 2024
- Osobné ochranné pracovné prostriedky. · 13 287 € · 30. 4. 2024
- Osobné ochranné pracovné prostriedky. · 10 520 € · 1. 8. 2024
- Osobné ochranné pracovné prostriedky. · 9 548 € · 3. 11. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 40 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,1 mil. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 34 zákaziek · 866 tis. €
- Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť · 2 zákazky · 129 tis. €
- Záchranná služba Košice · 1 zákazka · 68 tis. €
- Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s. · 3 zákazky · 40 tis. €
PNEU DT s.r.o.4 zákazky · 295 tis. €
- Pneumatiky pre nákladné motorové vozidlá, mechanizmy a prívesy · 107 192 € · 11. 12. 2024
- Pneumatiky pre nákladné motorové vozidlá, mechanizmy a prívesy · 101 505 € · 15. 4. 2024
- Pneumatiky pre nákladné motorové vozidlá, mechanizmy a prívesy · 76 460 € · 18. 12. 2025
- Pneumatiky pre nákladné motorové vozidlá, mechanizmy a prívesy · 9 736 € · 31. 7. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
EUROVIA - Kameňolomy, s.r.o.2 zákazky · 291 tis. €
- Inertný posypový materiál 4/8 mm · 191 049 € · 21. 9. 2026
- Inertný posypový materiál 4/8 mm · 99 960 € · 18. 12. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 6 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 120 tis. €:
- Správa ciest Košického samosprávneho kraja · 3 zákazky · 73 tis. €
- Žilinský samosprávny kraj · 2 zákazky · 38 tis. €
- Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja · 1 zákazka · 9 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy EUROVIA - Kameňolomy, s.r.o. →
REKMA - Trading spol. s r.o.2 zákazky · 243 tis. €
- Dodanie asfaltovej zálievky typu N2 spracúvanej za horúca · 224 000 € · 27. 5. 2024
- Dodanie asfaltovej zálievky typu N2 spracúvanej za horúca · 19 200 € · 2. 8. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 28 tis. €:
- Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja · 1 zákazka · 28 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy REKMA - Trading spol. s r.o. →
Kameňolom Sokolec s.r.o.2 zákazky · 215 tis. €
- Inertný posypový materiál · 107 300 € · 13. 12. 2024
- Inertný posypový materiál 4/8 mm · 107 300 € · 18. 12. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
Nakoniec za koľko
Pri 8 zákazkách, kde úrad uviedol predpokladanú hodnotu aj výslednú cenu, sa zadávalo typicky za 96 % predpokladu. Celoslovenská stredná hodnota je 89 %.
Pod predpokladom skončilo 7 zákaziek, nad ním 0. Zvyšok sa zadal presne za toľko, koľko úrad čakal.
Je to stredná hodnota pomeru, nie priemer — pár krajných prípadov ju neposunie. Nízke číslo samo osebe neznamená dobré hospodárenie ani vysoké zlé: pri rámcovej dohode je predpoklad za celé obdobie, kým zadaná cena za prvú objednávku.
Ako to šlo po rokoch
| Rok | Zákaziek | Zo známych cien |
|---|---|---|
| 2023 | 25 | 8,4 mil. € |
| 2024 | 92 | 17,6 mil. € |
| 2025 | 9 | 1,7 mil. € |
| 2026 | 18 | 21,9 mil. € |
Rok je podľa dňa zverejnenia oznámenia. Sumy sú len zo zákaziek, pri ktorých vestník uvádza víťaznú cenu — je to teda spodná hranica, nie celý objem.
Najväčšie zadané zákazky
- Asfaltové zmesiVýsledokcena 3 450 751 €víťaz Metrostav DS a.s. + UNIASFALT s.r.o. + COLAS Slovakia, a.s. + ZEDA B. BYSTRICA, s.r.o.9. 11. 2023 Overiť ↗
- Dodávka elektrickej energieVýsledok
- Zvislé dopravné značenieVýsledok
Kde si to overiť
Čísla na tejto stránke sú súčtom oznámení z vestníka. Každá zákazka má vo svojom detaile odkaz na pôvodné oznámenie a na zmluvu v registri.
- Profil obstarávateľa na ÚVO ↗Súťažné podklady a dokumenty úradu. Je to vyhľadávanie — IČO 36836567 treba zadať ručne, stránka ho z odkazu nepreberie.
- Vestník verejného obstarávania ↗Zdroj všetkých údajov na tejto stránke.
Kraj berieme z miesta plnenia, ktoré úrad uviedol v oznámení. Záväzné je znenie uverejnené vo vestníku.